ارائه دهنده خدمات آموزشی در حیطه علوم نوین

طراحی,تولید و فروش اسباب باز های هوشمند و محصولات کمک آموزشی

ما اغلب دوست داریم فرزندانمان دوره‌ها‌ی آموزشی جدیدی را بگذرانند و مهارت‌هایی کسب کنند که در آیندۀ تحصیلی و شغلی‌شان مؤثر باشد. ازآنجاکه بهترین زمان آغاز آموزش‌های مهارتی از سنین کم است، امروزه، دوره‌های رباتیک در سراسر کشور برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و بیشتر مدارس درزمینۀ آموزش علم رباتیک گام‌هایی شایان‌توجه برداشته‌اند. رباتیک دانش و مهارتی است که هدف اصلی آن ارتقای سطح دانش و مهارت‌های دانش‌آموزان است. کارگروه آموزش علوم نوین بسیج دانش‌آموزی,در حیطۀ علم رباتیک  و مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با همکاری هم، ضمن بررسی دقیق مجموعه‌های آموزشی موجود در بازار روز جهان، مناسب‌ترین مجموعه را برای آموزش گزینش و گردآوری , طراحی و تولید کردهاند با درنظرگرفتن کاربرد روزافزون علم رباتیک در زندگی روزمره، رشد سریع این دانش در کشورهای پیشرفته، جذابیت علم رباتیک و... باید گفت که آموختن این علم از سطح مقدماتی تا پیشرفته، برای تمامی دانش‌آموزان ضروری است. در این راستا باهدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین تقویت توان علمی‌مهارتی افراد، برای هر گروه سنی برنامه و بستۀ آموزشی متناسب با آن گروه مهیا نموده‌ایم و آن را در قالب گروه بیست روبو (BEESTROBO) و با این نام و برند به تمامی دانش اموزان کشور عزیزمان ایران ارائه می کنیم.

 

اهدف این سایت:

آموزش (از طریق ثبت نام آنلاین کلاس ها و دوره های آموزشی در حیطه علوم نوین به خصوص رباتیک دانش آموزی)

اخبار (اخبار و اطلاعیه های مهم در حیطه علوم نوین وپیشرفت جهان امروز در این زمینه و رخداد های مهم گروه بیست روبو و روند روبه رشت آن در سطح کشوری)

فروشگاه (ارئه قطعات یدکی به عنوان خدمات پس از فروش و همچنین وسایل و بسته های آموزشی جالب , جذاب , خلاقانه و منحصر به فرد در جهت آموزش هرچه بهتر و سرشار از هیجان و تنوع در حیطه علوم نوین به خصوص رباتیک دانش آموزی)

 

اطلاعات تماس

موبایل
09179698140
09304541921
ایمیل
beestrobo@gmail.com
آدرس
دفتر مدیریت جنوب :
شیراز - بلوار پاسداران - کوچه55 - اخر کوچه- بسیج اقشار و متخصصین - ساختمان رباتیک

دفتر مدیریت شمال :
قزوین - باراجین - بلوار نخبگان - مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین - دفتر بیست روبو

ما رادنبال کنید

تعداد بازدید کنندگان ما تا کنون  76205  نفر