ارائه دهنده خدمات آموزشی در حیطه علوم نوین

طراحی,تولید و فروش اسباب باز های هوشمند و محصولات کمک آموزشی

شرایط و قوانین استفاده از سایت بیست روبو

 

کاربر گرامی

جهت استفاده بهینه از خدمات سایت بیست روبو لطفا قبل از هر چیز، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است که ورود کاربران به وب سایت بیست روبو و استفاده از پروفایل شخصی و یا شرکت در نظرسنجی محصولات و یا خرید و یا استفاده از سایر خدمات و اطلاعات ارائه شده در آن به معنای آگاهی از قوانین سایت است:

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های بیست روبو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربران موظف به رعایت این قوانین هستند. در مواردی که در قوانین سایت بیست روبو تغییراتی احساس شود، در همین صفحه به روزرسانی می گردد. بدیهی است که استفاده مستمر از بیست روبو به معنای پذیرش این تغییرات است.

 

کاربران سایت بیست روبو

کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام بیست روبو درج کرده است و یا به استفاده از خدمات بیست روبو به غیر از مقاصد تجاری مبادرت می ورزد.

 

ارتباطات

کاربران در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرند که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی به درخواست آن ها پاسخ دهیم و یا اطلاعاتی برحسب نظر سایت بیست روبو برای آن ها ارسال نماییم.

 

حریم شخصی

بیست روبو متعهد است که به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و در حد توان از آن ها محافظت نماید. علاوه بر این تمامی محتوا و متن تولید شده توسط بیست روبو اعم از متن ها، تصاویر گرافیکی، ویدیوها، آرم ها و غیره، از اموال سایت بیست روبو محسوب گردیده و حق استفاده از آنها در انحصار بیست روبو است. ضمنا کلیه حقوق سایت بیست روبو شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد .

  

چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا

کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی این روزها از ساعت 8:30 تا 22:00 برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار تامین‌کنندگان بیست روبو به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای بیست روبو محفوظ می‌باشد.
بیست روبو می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. بیست روبو می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید.
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای بیست روبو محفوظ خواهد ماند.

  

فروش محصولات و مقررات آن

خریدار باید قبل از استفاده از محصولات نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای بیست روبو و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید.

 

نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص

بیست روبو ممکن است در جهت سهولت عملکرد کاربران، دارای پیوندهایی به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت این سایت نیستند و بیست روبو در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا کاربران می‌پذیرند که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهند گرفت.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد.
لازم است کاربران نظرات سایرین را اصل و پایه انتخاب خود قرار نداده و در انتخاب و تصمیم‌گیری‌های خود تنها به عنوان یک نظر قابل بررسی و تامل به آنها بنگرید. لطفا در قرار دادن نظرات از مبالغه پرهیز کنند.
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین و شئونات اسلامی، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی بیست روبو ارسال نمایند.

 

سیاست قیمت گذاری

این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و بیست روبو به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها تلاش می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی تامین‌کننده کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع سایت بیست روبو از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید و مبلغ آن محاسبه خواهد گردید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در بیست روبو ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.

 

نمایندگی

بیست روبو هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی در کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت می‌گیرد

بیست روبو نمایندگی فروش غیر الکترونیکی و برگزارکنندگان کلاس های آموزشی در سطح کشور به صورت نمایندگی موقت و نمایندگی انحصاری دارد و مجاز به ارائه خدمات به عموم مردم به نمایندگی از دفاتر مرکزی(شمال و جنوب) می باشند و به حتما باید دارای گواهی اعطای نمایندگی از طرف این شرکت در محل نمایندگی خود باشند و اسامی آن ها گاهی در بخش مشتریان ما این سایت ثبت و اعلام می شود..

 

پنل اختصاصی بیست روبو

 

در این بخش کاربران بیست روبو اقدام به اشتراک گذاری تجربه خرید محصولات ویا حضور در کلاس های آموزشی  خود را نموده و در واقع در چارچوب و قوانین سایت مجاز به اشتراک گذاری نظرات خود می باشند که مشمول موارد زیر می باشد:

 

  1. در هنگام درج نظر از کیبورد فارسی استفاده نمایند.
  2. برای درج نظر خود متناسب با متن و محتوای آن عنوانی مناسب انتخاب نمایند.
  3. نقدهای خود به محصولات و کلاس ها را به صورت واقع بینانه و در قالب مزایا، نقاط قوت و معایب و ضعف های آن درج نمایند.
  4. علاوه بر این موارد می توانند از نظر قیمت نیز محصولات مشابه را نقد نمایند.
  5. در هنگام درج نظر لازم است تا از ادبیاتی مناسب و محترمانه استفاده نموده و از توهین به سایرین خودداری نمایند، در صورت توهین به سایرین و استفاده از کلمات نامناسب نظرات کاربران تایید نمی گردد.
  6. در قسمت نظرات هیچگونه نقدی در رابطه با بیست روبو درج نمی گردد و کاربران می توانند تنها نقدهای مربوط به محصولات مربوطه و یا کلاس ها را نقد نمایند.

 

حوادث غیر مترقبه

بیست روبو مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد.
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه بیست روبو مسئولیتی نخواهد داشت.

 

کاربران می توانند برای ارسال انتقادات و پیشنهادات درباره بیست روبو از طریق صفحه تماس با ما و یا ارسال ایمیل به بیست روبو اقدام نمایند.

شادو پیروز باشید...

اطلاعات تماس

موبایل
09179698140
09304541921
ایمیل
beestrobo@gmail.com
آدرس
دفتر مدیریت جنوب :
شیراز - بلوار پاسداران - کوچه55 - اخر کوچه- بسیج اقشار و متخصصین - ساختمان رباتیک

دفتر مدیریت شمال :
قزوین - باراجین - بلوار نخبگان - مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین - دفتر بیست روبو

ما رادنبال کنید

تعداد بازدید کنندگان ما تا کنون  76203  نفر