ارائه دهنده خدمات آموزشی در حیطه علوم نوین

طراحی,تولید و فروش اسباب باز های هوشمند و محصولات کمک آموزشی

حمایت ازکالای ایرانی

اگر چنانچه توليد ملي را همه تعقيب کنند و دنبال گيري کنند، بسياري از مشکلات اقتصادي

اگر چنانچه توليد ملي را همه تعقيب کنند و دنبال گيري کنند، بسياري از مشکلات اقتصادي، مشکلات معيشتي مردم، هم مسئله ي اشتغال و هم مسئله سرمايه گذاري و بقيه چيز ها حل خواهد شد.

                                                                                                                                        "حضرت آيت الله خامنه اي"

 


نام و شعار "حمايت از کالاي ايراني" را رهبر انقلاب در پيام نوروزي براي سال 97 اعلام کردند. در سال‌هاي قبل هم رهبر انقلاب بر حمايت از کار، توليد و سرمايه ايراني تاکيد کرده بودند اما نتيجه مطلوبي حاصل نشد. اکنون با فراخوان «حمايت از کالاي ايراني»، آحاد ملت هم خطاب قرار گرفته اند تا با حمايت از توليدات ايراني که حاصل دسترنج فرزندان خودشان است، چرخ اقتصاد و زندگي خانواده ايراني را به حرکت درآورند.


تاکيد بر مصرف کالاي ايراني، فقط توصيه‌اي براي مصرف کنندگان نيست بلکه توليد کننده هم بايد با ارائه کيفيت برتر و قيمت پايين‌تر، اجاره ندهد که مشتريان نسبت به کالاهاي وارداتي تمايلي نشان دهند و به دليل کيفيت و قيمت مناسب کالاهاي ايراني، خود مردم از توليدات ايراني استقبال و حمايت کنند.

در راستاي اين هدف ارزشمند و مهم، مجموعه بیست روبو  سعي دارد با توليد و ارايه مجموعه اي ارزنده از بازي هاي آموزشی رباتیکی منحصر به فرد و با کيفيت سهمي هر چند کوچک در اين عزم ملي داشته باشد. اکنون پس از سال ها فعاليت در عرصه رباتیک دانش اموزی ، "بیست روبو" برندي شناخته شده و معتبر در بين خانواده ها و جمع دوستان است. 

اطلاعات تماس

موبایل
09179698140
09304541921
ایمیل
beestrobo@gmail.com
آدرس
دفتر مدیریت جنوب :
شیراز - بلوار پاسداران - کوچه55 - اخر کوچه- بسیج اقشار و متخصصین - ساختمان رباتیک

دفتر مدیریت شمال :
قزوین - باراجین - بلوار نخبگان - مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین - دفتر بیست روبو

ما رادنبال کنید

تعداد بازدید کنندگان ما تا کنون  76183  نفر